بلاگ

مقالات

coinrule (کوین رول) یک راه حل برای آسان کردن ترید

coinrule (کوین رول) یک راه حل برای آسان کردن ترید

در سال‌های اخیر ارز دیجیتال رشد چشمگیری داشته است. این باعث شده است عده‌ای به این صنعت به چشم یک فرصت برای کسب درآمد نگاه کنند. یکی از راه‌های کسب درآمد از این بازار ترید کردن است.

بعد از مدتی تریدرها متوجه شدند که ترید کردن ارز دیجیتال به آسانی که به نظر می‌آید نیست. به این دلیل که فرایند چک کردن نمودارها و نظارت مداوم به قیمت‌ها می‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد.

برای حل این مشکل می‌توانید از بات‌های اتوماتیک استفاده کنید. این بات‌ها پلتفرم‌هایی هستند که ساخته شدند تا سود شما را افزایش دهند. آن‌ها همچنین از پشت مانیتور نشستن شما برای کل روز جلوگیری می‌کنند.

بات‌های زیادی در بازار وجود دارند. این مسئله پیدا و انتخاب کردن بات مناسب خودتان را سخت می‌کند. در این مقاله ما کوین‌رول را بررسی می‌کنیم. در آخر این مقاله انتظار می‌رود که بتوانید بهتر تصمیم بگیرید coinrule مناسب شما هست یا نه.

در مورد coinrule:

کوین‌رول یک بات ترید ارز دیجیتال است. این پلتفرم به طور ویژه برای کسانی که قصد پیوستن به ترید را دارند ساخته شده است. این بات به قوانین ترید توجه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که از طریق رابط بصری استراتژی خود را بسازید.

ویژگی‌های مهم کوین‌رول:

در این قسمت به تعدادی از ویژگی‌های این بات که به شما کمک می‌کند تبدیل به یک تریدر حرفه ای شوید اشاره می‌کنیم.

رابط کاربری:

یکی از حسن‌های این پلتفرم رابط کاربری آسان آن است. این ویژگی این پلتفرم را از بقیه رقبای خود متمایز می‌کند. این پلتفرم ویژگی بهتری نیز دارد و آن این است که می‌توانید از تمام مرورگرهای معتبر به آن دسترسی داشته باشید.

لوگوی به یاد ماندنی آن یکی از معروف‎‌ترین لوگوهای دنیای اقتصاد است. صفحه اصلی این سایت با اطلاعات غیر ضروری مثل تبلیغات پر نشده و همین دسترسی به آن را راحت می‌کند.

ویژگی دوست داشتنی دیگر آن زبان قابل درک است. عدم وجود کلمه‌های سخت درک همه چیز را آسان‌تر کرده است. همچنین از پارامترهای ساده اگر این و آن استفاده شده است که علی رغم سطح دانش برای هر کسی قابل درک است.

قابلیت استراتژی‌های تعیین شده نیز بسیار کارآمد است. با این گزینه تریدرهای حرفه‌ای می‌توانند به راحتی استراتژی خود را انتخاب کنند.

در نهایت ابزارهای تحلیل تکنیکال به آسانی در دسترس هستند.

صرافی‌های پپشتیبانی شده:

ویژگی بعدی که بررسی خواهیم کرد صرافی‌های پشتیبانی شده توسط coinrule هستند. این صرافی‌ها شامل چند صرافی برتر نیز هستند. این لیست تاثیرگذاری به وجود می‌آورد.

دقت داشته باشید که برخی از این صرافی‌ها مثل بایننس ایران را تحریم کرده اند. با این حال چون این مطلب راجع به کوین رول است ذکر این اسامی ضروری است.

تعدادی از صرافی‌های پشتبانی شده:

 • Bitfinex
 • BitMex
 • Binance
 • Binance US
 • Bitmap
 • Bittrex
 • HitBC
 • Poloniex
 • Coinbase Pro
 • Liquid
 • Kraken

این لیست شامل تعدادی از شناخته شده‌ترین صرافی‌ها است.این صرافی‌ها با رابط اتوماتیک برنامه (API) به این سرویس متصل می‌شوند.

امنیت:

روش حفاظ از مشتریان این سرویس بسیار تحسین برانگیز است. بیایید از کلیدهای API که با پروتکل‌های امنیتی پیشرفته رمز گذاری شده اند شروع کنیم. سپس کلیدهای خصوصی کاربران در یک محل ذخیره سازی جداگانه ذخیره می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این کلیدها این است که برای این طراحی شده اند که به شخص دیگری حق برداشت از حساب شما را ندهند. این حساب شما را در صورت هک یا هرگونه نقص امنیتی دیگری محافظت می‌کند.

استراتژی‌های ترید:

این سرویس الگوهایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید استفاده شده‌ترین بات‌های معاملات را ببینید. علاوه بر این الگوها تیم به شما ایمیل‌های روزانه با سیگنال معاملات رایگان می‌فرستد تا به شما کمک کند استراتژی و قوانین جدید تعیین کنید. استفاده از این سرویس در حال حاضر ممکن نیست اما شما می‌توانید از نسخه دموی صرافی استفاده کنید.

در این نسخه می‌توانید قوانین خود را بررسی کنید و متوجه شوید که استراتژی انتخابی شما در بازار تا چه اندازه موثر است.

صرافی دمو از قیمت‌های صرافی بایننس استفاده می‌کند. این ویژگی عملکرد ذکر شده را مورد اعتمادتر می‌کند.

نتیجه‌گیری:

اگر در دنیای ارز دیجیتال تازه وارد هستید کوین‌رول بهترین انتخاب برای شروع سریع است. coinrule یک رابط کاربری آسان دارد که تحلیل استراتژی و درکتان از عملکرد بات را آسان می‌کند.

این برنامه هم برای تریدرهای حرفه‌ای و هم مبتدی مناسب است. اگر قصد ورود به دنیای ارز دیجیتال را دارید بات‌ها به شما کمک زیادی خواهند کرد.

با این حال این مسئله در نظر داشته باشید که امنیت همیشه مسئله بسیار مهمی و حیاتی است. قبل از هرگونه اقدام یا فعالیت در هر پلتفرمی به خوبی امنیت آن را بررسی کنید.

نویسنده: Zahra behbahani

14 دي 1400

امتیاز دهید

1.5

50