بلاگ

مقالات

5 مورد از بهترین اتریوم فاست‌ها (ethereum faucet) در 2021

5 مورد از بهترین اتریوم فاست‌ها (ethereum faucet) در 2021

اگر تا به حال به دنبال راه‌های کسب درآمد آنلاین بوده اید، احتمالاً Swagbucks را شنیده اید. حتی ممکن است آن را تجربه کرده باشید. مفهوم اتریوم فاست چیزی مشابه است.

دسترسی راحت به محتوا
چگونه می توان به ​Ethereum faucet ملحق شد؟
کدام اتریوم فاست‌ها در دسترس هستند؟
آیا اتریوم فاست‌ها ارزش امتحان کردن را دارند؟

به طور کلی اتریوم فاست یک سایت است که در آن با تماشای چند تبلیغ یا حل کردن کپچا میزان ناچیزی اتریوم پرداخت می‌کند.

با وجود پرداخت‌های ناچیز، شیرهای اتریوم راهی برای بدست آوردن سریع رمز ارز است. در این روش نیازی به خرید رمز ارزها از طریق صرافی‌ها نیست.

یک اتریوم فاست با کمی کلیک ETH رایگان پاداش می دهد. آیا این فوق العاده جالب به نظر نمی آید؟ بیایید عمیق‌تر به درک این مفهوم منحصر به فرد بپردازیم.

چگونه می توان به ​Ethereum faucet ملحق شد؟

ملحق شدن به اتریوم فاست کار آسانی است. فقط باید مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید. بنابرین این پلتفرم‌ها می‌توانند با پنجره‌های بازشو تبلیغاتی شما را بمباران کنند. علاوه بر آن باید کیف پول اتریوم خود را اضافه کنید. در انتها کارهای دیگری نیز باید انجام دهید. برخی از فاست‌ها حتی به شما این امکان را می‌دهند که ETH رابرای حل مشکل کپچا یا شرکت در بازی های تحت وب به دست بیاورید.

با این حال، اگر قصد دارید در ​Ethereum faucet شرکت کنید چیزی هست که باید بدانید. به یاد داشته باشید که شاید مراحل شرکت در فاست اتریوم آسان به نظر بیاید اما واقعاً اینطور نیستند. برای کسب مقدار کمی اتریوم، باید حداقل 3 ساعت وقت صرف کنید. اما اگر واقعا تصمیم به انجام اینکار دارید ارز های زیادی برای به دست آوردن و فاست‌های زیادی برای پیوستن به آن‌ها وجود دارد.

کدام اتریوم فاست‌ها در دسترس هستند؟

Ethereumfaucet

به شما امکان می دهد هر 60 ثانیه مطالبه کنید. برای این کار فقط باید آدرس Ethereum خود را وارد کرده و مشکل کپچا را حل کنید. در این پلتفرم باید هر 30 روز یک بار مطالبه کنید. در غیر این صورت، حساب شما غیرفعال تلقی می شود و موجودی غیرقابل برداشت شما ضبط می شود.

 Ethereum-Faucet

به شما امکان می دهد در ازای حل کپچا یا انجام بازی اتریوم رایگان کسب کنید. اگرچه بین هر مطالبه 240 دقیقه فاصله است، این اتریوم فاست از زمان تأسیس بیش از 6000 دلار ETH رایگان به ازای بیش از 6 میلیون مطالبه پرداخت کرده است. هر بار که مطالبه می کنید، یک بلیط قرعه کشی نیز دریافت می کنید. این بلیط می‌تواند برای قرعه کشی روزانه و احتمال برنده شدن بین 0.005 تا 0.015 اتریوم پرداخت شود.

ClaimFreeCoins  

یک پلتفرم مبتنی بر وب است که در آن می توانید با حل کپچا اتریوم مطالبه کنید. این اتریوم فاست دارای تایمر پنج دقیقه ای است. کاربران می توانند از مطالبه‌های خود با شانس دریافت پاداش 50 درصد تخفیف در پرداخت های خود استفاده کنند.

Speedup-Faucet  

دقیقاً یکسان عمل می کند: کاربران با انجام دادن کار‌هایی مثل حل کپچا یا بازی های تحت وب شروع به کسب اتریوم می‌کنند. زمان سنج بین مطالبه‌ها  روی 10 دقیقه تنظیم شده است. کاربران می توانند بیش از 3400 Gwei به ازای هر مطالبه دریافت کنند. به علاوه این ​Ethereum faucet امکان واریز مستقیم اتریوم به کیف پول اتریوم را فراهم می کند. همچنین برای هر پرداخت 10٪ پاداش ارجاع ارائه می دهد. هر هفته, به 10 کاربر برتر درصد مشخصی از کل اتریوم به دست آمده توسط کاربران تعلق می گیرد. این پاداش انگیزه کاربران برای فعال ماندن در این فاست را افزایش می‌دهد.

FireFaucet

به کاربران اجازه می دهد تا به چندین ارز رمزنگاری شده از جمله اتریوم دسترسی داشته باشند. کاربران می توانند هر 30 دقیقه یکبار مطالبه کنند و با تکمیل کپچا، حل رسانه یا مشارکت در استخراج مرورگر، اتریوم دریافت کنند. به طور خاص, کاربران می توانند از مطالبه حود استفاده کنند تا  20% پرداخت اضافی در این اتریوم فاست به دست آورند.

آیا اتریوم فاست‌ها ارزش امتحان کردن را دارند؟

به خاطر داشته باشید که ​Ethereum faucet راهی موثر برای به دست آوردن مقادیر قابل توجهی از اتریوم نیستند. اگر بخواهیم حقیقت را بگویم،

می‌توان دریافت در بهترین حالت با صرف زمانی ملال‌آور در حدود ۴ ساعت و مشاهده تبلیغات، کل رمز ارزی که دریافت خواهید کرد کمتر از یک دلار خواهد بود.

با این حال، فاست‌ها راهی جایگزین برای ورود به اکوسیستم غیر متمرکز بدون خرید رمز ارز و به دست آوردن سریع رمز ارز بدون گذراندن پروسه ثبت نام و استفاده از صرافی است. توصیه می شود اتریوم فاستی را انتخاب کنید که بهترین زمان پرداخت را ارائه دهد. همچنین همیشه نحوه توزیع وجوه را قبل از اقدام بررسی کنید.

یک راه بهتر برای کسب درآمد این است که اتریوم را بخرید و اجازه دهید سرمایه گذاری شما از نظر تاکتیکی رشد کند. وقت و پول متعلق به شماست، پس تصمیم بگیرید!

نویسنده: Zahra behbahani

12 آذر 1400

امتیاز دهید

3.5

227