بلاگ

مقالات

بررسی بات shrimpy یک همراه خوب برای تریدرها

بررسی بات shrimpy یک همراه خوب برای تریدرها

کسانی که چند سال پیش مشغول به فعالیت در ارز دیجیتال بوده اند به خوبی سیستم هولد (HOLD) را به یاد دارند. همچنین بسیاری از آن‌ها درد و غم ۲۰۱۷ را به یاد دارند. زمانی که ارز دیجیتال افت ناگهانی شدیدی داشت. تریدرها با خود فکر می‌کردند آیا دوباره سرمایه آن‌ها با ارزش می‌شود یا خیر.در این مقاله ما یک ابزار ارز دیجیتال را معرفی می‌کنیم که استرس شما را از بین می‌برد. این ابزار مفید رمز ارز شما را مدیریت می‌کند. ربات Shrimpy با توجه به رفتار بازار عمل می‌کند و ریسک شما را کاهش می‌دهد.

در این بررسی ما در مورد Shrimpy صحبت می‌کنیم. ابزاری که با چند کلیک سبد (portfilio) شما را در صرافی‌های مختلف کنترل می‌کند. ابزارهای نوآورانه ای مثل این به مدیریت معاملات شما کمک می‌کند و شما را سریع‌تر به اهداف معاملاتتان می‌رساند.

ربات Shrimpy چیست؟

Shrimpy یک وبسایت مدیریت پورتفیلیو یا سبد است. این ابزار به تریدرها و سرمایه گذاران امکان این را می‌دهد که سرمایه و معاملات خود را در صرافی‌های مختلف متعادل کنند. برای انجام معاملات خرید و فروش نیاز به پلتفرم‌های مختلف و جدا ندارید.

کنترل کننده سبد به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تصاویر و روش‌های معمول از سبد خود حفاظت کنند. میتوانید استراتژی مورد نیاز هر کوین را با توجه به بازار به صورت دستی یا اتوماتیک تنظیم کنید. بعد از این معاملات بدون نیاز به شما انجام خواهد شد.

مقایسه Shrimpy

این ابزار برای تازه کارهایی که قصد مدیریت کل سبد خود را دارند بسیار مناسب است. در اینجا تعدادی ابزار دیگر که آن‌ها نیز از چند صرافی پشتیبانی می‌کنند ارائه شده است.

پلتفرمصرافی‌های پشتیبانی شدهامتیاز پلتفرم
Shrimpy۱۶ عدد۴.۳/۵
Quadency۱۲ عدد۴.۲/۵
Wunderbit Trading۴ عدد۴.۱/۵

آیا Shrimpy قانونی است؟

Shrimpy یک شرکت قانونی و قابل اعتماد است. این شرکت ابزار کنترل سبدی ارائه می‌دهد که در یک پلتفرم به چند صرافی وصل می‌شود. پلتفرم یک API امن و رمز گذاری شده ارائه می‌دهد که با همکاری با صرافی‌های معتبری مثل بایننس و کوکوین و بیترکس کامل می‌شود.

ابزارها و ویژگی‌های Shrimpy

در اینجا خلاصه‌ای از بهترین ویژگی‌های ربات Shrimpy (به نظر ما) ارائه شده است:

 • به چند صراف از طریق یک پلتفرم وصل شوید.
 • تمام سبد رمز ارز خود را با یک پلتفرم و رابط کاربری آسان مدیریت کنید.
 • سبد خود را کنترل کرده و بر اساس رفتار بازار به طور خودکار استراتژی‌ تعیین کنید.
 • استراتژی‌های بهترین تریدرهای جهان را کپی کنید.
 • به ازای هر تریدری که شما را دنبال می‌کند حق کمیسیون دریافت کنید.
 • با استفاده از شاخص‌ها و ابزارهای متنوع استراتژی‌های معاملات را خودکار کنید.

صرافی‌های پشتیبانی شده Shrimpy

این ابزار به کاربرانش اجازه می‌دهد به صرافی‌های مختلفی وصل شوند. این به این معناست که شما می‌توانید از طریق یک رابط کاربری ارز دیجیتال خرید و فروش و ترید کنید. صرافی‌های پشتیبانی شده Shrimpy شامل لیست زیر است:

 • Binance
 • Coinbase
 • Bittrex
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Kraken
 • Gemini

ابزار Shrimpy توسط تعدادی از مطرح‌ترین افراد حوزه رمز ارز حمایت می‌شود که این اعتبار ربات Shrimpy را افزایش می‌دهد. این پلتفرم همچنین توسط کمپانی‌هایی مثل KuCoin, HitBTC, OKEX, CoinTracker, Koinly, CryptoTrader.Tax, KaiKo, CoinStats و CoinAPI.io حمایت می‌شود.

آیا Shrimpy رایگان است؟

ربات Shrimpy یک نسخه رایگان ارائه می‌دهد. این نسخه امکان اتصال به صرافی‌های نامحدود و بررسی سبد را به اشخاص می‌دهد. نسخه پولی امکاناتی دارد که در نسخه رایگان وجود ندارد. از این امکانات می‌توان به دوباره متعادل کردن خودکار سبد, مدیریت استراتژی‌ها و تست آن‌ها اشاره کرد. تست استراتژی‌ها به این معنا است که بفهمیم یک استراتژی در بازار چه عملکردی خواهد داشت.

ثبت نام و ورود به ربات Shrimpy

در اولین قدم باید یک اکانت بسازید. قدم‌های ساده زیر را دنبال کنید:

 1. به Shrimpy.io سر بزنید.
 2. روی گزینه ورود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
 3. با ایمیل خود وارد شوید و یک پسورد قوی تنظیم کنید.
 4. با شرایط موافقت کنید و گزینه ورود را بزنید.
 5. ایمیل خود را تایید کنید.
 6. با استفاده از اعتبار نامه خود وارد شوید.

اتصال به یک صرافی ارز دیجیتال

سپس بعد از تایید ایمیل وارد اکانت خود شوید. در این مرحله باید به API صرافی خود وصل شوید. برای اتصال به یک صرافی, روی گزینه صرافی که زیر تنطیمات است کلیک کنید و صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اطلاعات API صرافی مربوطه را وارد کنید. برای اطلاعات بیشتر Shrimpy یک راهنمای قدم به قدم نصب در مورد چگونگی اتصال به صرافی دارد.

سبد رمز ارز خود را اختصاصی کنید

حالا که نصب برنامه تمام شد می‌توانید شروع به شخص سازی کوین‌هایی که مایل به داشتن آن‌ها هستید کنید. روی گزینه خودکارسازی در سمت چپ کلیک کنید. سپس منویی نمایش داده می‌شود.

سپس می‌توانید دارایی‌های دیجیتال را به سبد خود اضافه کنید. هر شخصی سازی بر اساس درصد است بنابرین جمع همه آن‌ها صد می‌شود. موقعی که یک استراتژی خودکار انتخاب کردید مطمئن شوید با انتخاب یک زمان تعادل دوباره یک استراتژی خودکار انتخاب کنید.

وقتی یک بار خودکار سازی را انجام دادید می‌توانید به خودکار کردن پروسه با شخصی سازی سبدتان ادامه دهید. قبل از فشار دادن دکمه متعادل سازی دوباره مطمئن شوید شخصی سازی خود را چک کرده اید و از آن رضایت دارید. بعد از یک مرتبه انجام این روند, ربات Shrimpy بقیه مراحل را بدون حضور به نیاز شما و بر اساس الگویی که برای سبد خود تنظیم کرده اید پیش می‌برد.

همچنین می‌توانید از خودکارسازی‌های مختلف برای کوین‌ها یا استراتژی‌های مختلف خود استفاده کنید.

کپی کردن استراتژی‌های بقیه تریدرها

مثل بقیه پلتفرم‌های اجتماعی ترید, تریدرها در Shrimpy می‌توانند تریدرهای دیگر را دنبال کنند و محبوب‌ترین روش‌های معامله ارز دیجیتال در پلتفرم را ببینند. با دنبال کردن معروف‌ترین تریدرهای پلتفرم می‌توانید استراتژی‌های خود را از آن‌ها الگو برداری کنید یا حتی مستقیما با آن‌ها چت کنید.

همچنین می‌توانید لیدرهای اجنماعی را دنبال کنید و اجازه دهید آن‌ها قسمتی از سرمایه شما را کنترل کنند. برای این کار باید همانطور که در بالا توضیح داده شد چند سبد برای خود بسازید. برای دنبال کردن یک تریدر روی گزینه اجتماعی در سمت چپ کلیک کنید.

کاربران می‌توانند تمام تریدرهایی که استراتژی‌های سبد خود را به اشتراک گذاشته اند ببینند. می‌توانید با توجه به اطلاعات زیر تصمیم بگیرید کدام تریدرها را دنبال کنید:

 • تعداد دنبال کننده‌ها
 • عملکرد هفته یا ماه گذشته (درصد)
 • چارت خطی سبد تریدر
 • زمانی که تریدر برای بار آخر آنلاین بوده است.

هنگامی که تریدر مورد نظر خود برای دنبال کردن را پیدا کردید روی گزینه شروع خودکارسازی کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه صفحه‌ای شامل سبدهای شما باز می‌شود. یکی از سبدهای خود را نتخاب کنید و گزینه شروع را انتخاب کنید. به این صورت اطلاعات تریدر که دنبال می‌کنید روی سبد شما کپی می‌شود.

به این ترتیب هر وقت تریدر مذکور خرید یا فروش کند سبد شما نیز به طور خودکار رفتارش شخص را دنبال می‌کند تا با استراتژی‌های تریدر هماهنگ شود. خیلی اهمیت دارد که تریدر انتخابی خود را به طور دقیق بررسی کنید و عملکردش در طولانی مدت را مشاهده کنید.

تنها بهبودی که ما در این پلتفرم مد نظر داریم این است که تریدرها بر اساس عملکرد یا فاکتور دیگری رده بندی شوند.

هزینه ربات Shrimpy چقدر است؟

 • برای سرمایه‌گزاران: رایگان
 • برای افراد حرفه‌ای: ماهانه ۱۳ دلار (به صورت هزینه سالانه دریافت می‌شود)
 • برای تشکیلات اقتصادی: متناسب با هر تشکیلات

برای انتخاب مناسب‌ترین هزینه با توجه به برنامه‌هایتان وبسایت را چک کنید تا ویژگی‌های موجود برای هر قیمت را مشاهده کنید. هزینه‌ها به دلار آمریکا و ارز دیجیتال گرفته می‌شود.

نتیجه‌گیری

در نهایت این بررسی, به نظر ما ربات Shrimpy ابزار بسیار مفیدی است. این ابزار نیاز به چک کردن مرتب رمز ارز و ثبت نام در صرافی‌های مختلف را از بین می‌برد.

علاوه بر این امکانات خودکار سازی استراتژی‌های کوین در این پلتفرم طراحی و نمایش استراتژی را آسان می‌کند. تنظیم کردن همه چیز فقط چند دقیقه طول می‌کشد و بقیه کار را ربات Shrimpy انجام می‌دهد.

حتی بهتر از آن می‌توانید قسمتی از استراتژی خود را از تریدرهای پر سود پلتفرم کپی کنید. درکل ما خیلی تحت تاثیر Shrimpy قرار گرفته ایم و معتقدیم ارزش حداقل یک بار امتحان کردن را دارد.

حتی در نسخه رایگان نیز ابزارهای موجود بسیار مفید هستند. البته عالی می‌شود اگر ببینیم صرافی‌ها و ویژگی‌های دیگری نیز به پلتفرم اضافه شده است.

نویسنده: Zahra behbahani

20 دي 1400

امتیاز دهید

1.6

61