بلاگ

مقالات

RedFox Labs: اولین پروژه بلاک‌چین در جنوب‌شرقی آسیا

RedFox Labs: اولین پروژه بلاک‌چین در جنوب‌شرقی آسیا


روز به روز علاقه کاربران به پروژه‌های متاورس در حال افزایش است که بی‌شک توکن‌های NFT در آن نقش مهمی دارند، یکی از این پروژه‌ها که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، RedFox Labs نام دارد.

RedFox Labs خود را اولین پروژه بلاک‌چین در جنوب‌شرقی آسیا می‌داند.

هدف این پروژه ایجاد راه‌حل‌های بلاک‌چین نوآورانه و مقیاس‌پذیر با ایجاد، راه‌اندازی و مقیاس‌پذیری شرکت‌های فناوری در حال رشد سریع در بازارهای نوظهور آسیای جنوب شرقی است. همچنین این پروژه، یک پلتفرم ایجاد متاورس است، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد با استفاده از تجربیات متاورس همکاری‌پذیر و تمرکز بر گیمینگ، کسب پاداش و تجارت خرد ایجاد کنند.

تیم سازنده پروژه

این پروژه توسط Ben Fairbank (بنیانگذار و مدیرعامل) که برای برندهای جهانی Grab, Virgin, Ooredoo کار کرده و Glen Pearce (بنیانگذار و مدیر ارشد استراتژی) که به مدت 15 سال تجربه بازاریابی فروش محصولات به‌صورت بین‌المللی را دارد،در سال 2018 در ویتنام تأسیس شد.

البته ناگفته نماند که تعداد اعضای تیم پروژه RedFox Labs حدود 12 نفر است در صورت تمایل میتوانید به سایت اصلی مراجعه کرده و با آن‌ها آشنا شوید.

امکانات و ویژگی‌های RedFox Labs

  • فضای مجازی: کاربران می‌توانند در این بخش هر چیزی را به‌صورت مجازی بخرند یا بفروشند، البته تمامی مغازه‌ها و مراکز خرید و فروش در این پلتفرم به‌صورت سه‌بعدی بوده و با استفاده از عینک VR می‌توان در آن قدم گذاشت.
  • کاربران می‌توانند به کسب درآمد از طریق استیکینگ و تأمین نقدینگی بپردازند یا با صرافی‌هایی که در این پلتفرم وجود دارد با ترید کردن سود کسب نمایند.
  • بازی: یک اکوسیستم از بازی‌ها که کاربر می‌تواند به بازی در دنیای مجازی به صورت VR بپردازد.
  • KOGS: ارز دیجیتالی که مختص این پروژه می‌باشد و در طول بازی‌های مختلف، جایزه، خرید و فروش و… از آن استفاده می‌شود.
  • دارای یک بازار خرید و فروش NFT است که به‌وسیله آن می‌توان NFT های مختلف را خریداری و در بازی‌های مختلف از آن استفاده کرد.

ارز دیجیتال RedFoxLabs

RedFox Labs ارز دیجیتالی با توکن RFOX در شبکه اتریوم است که برای تأمین انرژی اکوسیستم خدمات دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کیف‌پول‌هایی که از RFOX پشتیبانی می‌کند

  • Metamask
  • Trust Wallet
  • Binance chain wallet

از چه صرافی‌هایی می‌توان RFOX بخریم؟

تعداد کل توکن‌های RFOX دو میلیارد عدد است که در حال حاضر حدود یک میلیارد و 312 میلیون عدد از آن‌ها آزاد شده و در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن RFOX معامله می‌شود صرافی KUCOIN می‌باشد.

 صرافی‌هایی که از RedFox Labs پشتیبانی می‌کنند.
صرافی‌هایی که از RedFox Labs پشتیبانی می‌کنند.

کلام آخر

این رمز ارز در حال حاضر در رتبه 305 بازار قرار دارد و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1939$ معامله می‌شود.

این رمز ارز در حال حاضر در رتبه 305 بازار قرار دارد و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.1939$ معامله می‌شود.

نویسنده: Zahra Mashayekh

7 اسفند 1400

امتیاز دهید

0

15