بلاگ

مقالات

معرفی کیف پول یورویی و آموزش نصب

معرفی کیف پول یورویی و آموزش نصب

کیف پول یورویی Yoroi یکی از بهترین کیف پول‌هایی است که مخصوص ارز دیجیتال کاردانو ADA طراحی شده است. این کیف پول توانایی ارسال، دریافت و استیک یا همان ذخیره کردن کاردانو به منظور دریافت سود را دارد. کیف پول یورویی بسیار سبک Light است و میتوانید به راحتی آن را بر روی گوشی همراه آی او اس IOS و اندروید نصب کنید. همچنین یورویی برای مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس نیز دارای افزونه است و می‌توانید آن را بر روی مرورگر دسکتاپ نیز نصب کنید.

کیف پول یورویی Yoroi توسط شرکت ایمرگو Emurgo در سال 2018 برای ارز دیجیتال کاردانو به صورت اختصاصی طراحی گردید و فقط از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. از آنجایی که این کیف پول سبک Light است نیازی به دانلود کل بلاکچین کاردانو را ندارد و به راحتی بعد از نصب آن بر روی گوشی همراه و یا مرورگر گوگل کروم یا فایرفاکس میتوانید از امکانات آن استفاده کنید.

ویژگی های کیف پول یورویی

امنیت بالا: کدی با کیفیت بالا، کاملاً تست شده، امنیتی کنترل شده و موارد دیگر برای اطمینان از اینکه یوروی بی عیب کار می کند.

کلیدهای خصوصی رمزگذاری شده اند و هرگز با سرورها یا ارائه دهندگان شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شوند. به منظور حفظ حریم خصوصی شما، کیف پول یورویی حتی تجزیه و تحلیل را اجرا نمی کند.

سریع: یورویی یک کیف پول سبک برای کاردانو است. هنگام باز کردن کیف پول نیازی به بارگیری بلاکچین نیست. بنابراین بلافاصله آماده ارسال و دریافت معاملات هستید.

سادگی: یورویی با دقت طراحی و ساخته شده است تا تجربه کاربری عالی را ارائه دهد. استیک ارز کاردانو در یورویی یکی از قابلیت هایی که این کیف پول دارد، استیک یا همان ذخیره کردن ارز کاردانو به منظور دریافت سود از آن است.

میتوانید بعد از واریز کاردانو به این کیف پول آن را در گزینه Delegation در منوی پایین کیف پول، با استفاده از ولیدیتورهای بیشماری که ارائه میدهد، کاردانو را استیک کنید.

  نقاط ضعف و قوت یورویی نقاط قوت کیف پول HD مدیریت ساده و سریع کاردانو دارای نسخه موبایل و افزونه برای مروگرهای کروم، فایرفاکس و ادج نقاط ضعف نسخه دسکتاپ ندارد فقط از کاردانو پشتیبانی می‌کند

راه اندازی کیف پول یورویی

پس از دانلود و اجرای برنامه در اندروید زبان مد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب زبان مرحله تایید قوانین اپلیکیشن می‌باشد. یک رمز عبور برای کیف پول خود انتخاب کنید. بر روی گزینه Add Wallet کلیک کنید. بر روی گزینه Create Wallet کلیک کنید. برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید و رمز عبور تعیین کنید. یک عبارت 15 یا 24 کلمه‌ای بازیابی (با توجه به نوع کیف پول انتخابی شما) به شما نمایش داده میشود که باید آن را به دقت یادداشت کنید و در جای امن از آن نگهداری کنید. عبارتی که در مرحله قبل یادداشت کرده اید را وارد کنید تا از صحت یادداشت خود اطمینان حاصل کنید. برای دریافت آدرس کیف پول خود بر روی گزینه Receive کلیک کنید. برای کپی کردن آدرس کیف پول بر روی دکمه Copy Address کلیک کنید. میتوانید تحت شبکه کاردانو به این کیف پول ارسال داشته باشید.

فرمت آدرس‌های کاردانو در این کیف پول به صورت زیر است:

addr1q9gz2p4sc7v6ul3g3we3az954sh995w3drp8

توجه داشته باشد رمز عبور و عبارت 15 کلمه ای خود را در جایی مطمئن نگهداری کنید چراکه برداشت رمزارز با استفاده از رمز عبور و بازیابی کیف پول با دانستن عبارت 15 کلمه ای ممکن است.

نمایش موجودی صفر

در کیف پول یورویی گاهی اوقات موجودی به درستی نمایش داده نمیشود. در این مواقع تراکنش های خود را چک کنید. در صورت عدم مشاهده تراکنش مشکوک نگران چیزی نباشید. دو احتمال وجود دارد.

اطلاعات از سرور به درستی به کیف پول ارسال نشده است و به همین دلیل1. موجودی را درست نمایش نمی دهد.

2. یا در هنگام لاگین به کیف پول نوع کیف پول خود را به درستی انتخاب نکرده اید.

بعدا دوباره تلاش کنید. احتمال بلاک یا مسدود شدن حساب کاربری در کیف پول یورویی وجود ندارد.

آیا امکان نصب کیف پول یورویی بر روی چند دیوایس وجود دارد؟ بله، میتوانید کیف پول یورویی را بر روی چند دیوایس نصب کرده و با استفاده از (رمز عبور 15 یا 24 کلمه ای)، کیف پول خود را مشاهده کنید.

جمع بندی

کیف پول یورویی از بهترین کیف پول ها برای رمزارز کاردانو است. این کیف پول بدون بارگیری کل بلاک چین کاردانو روی دستگاه شما شروع به فعالیت کرده و همین ویژگی عامل سرعت و سبکی یورویی است.

نویسنده: Fateme Zare

29 آذر 1400

امتیاز دهید

2.3

46